Jauno komersantu iespējas

Pirmajā bezmaksas konsultācija būs iespējams apspriest Jūsu biznesa ideju un tās iespējām, uzņēmējdarbības formas izvēli, komersanta reģistrāciju Uzņēmumu reģistrā, par nodokļu un citiem jautājumiem. Lai pieteiktos konsultācijai jāaizpilda pieteikuma anketa - www.magnus.lv

 

Darba vietas noma kopējā biroja telpā. Pakalpojumā ietilpst rakstāmgalds, divi krēsli, skapītis/plaukts, visi komunālie maksājumi (apkure, elektrība, uzkopšana, apsardze, standarta WiFi internets). Cena sākot no 40,00 eiro/mēnesī (ieskaitot PVN). 

 

Atsevišķa biroja noma - nomas izmaksas par 1m2 ir 2,15 eiro/mēnesī (ieskaitot PVN). Cena atkarīga no telpas lieluma un nepieciešamā papildus aprīkojuma (mēbeles, interneta ātrums, biroja tehnika u.c.). Cenā iekļauti visi komunālie maksājumi (uzkopšana, apsardze, kā arī standarta internets un drukāšanas/kopēšanas pakalpojumi).  Piemēram, 20m2 telpa ar paša īrnieka mēbelēm izmaksā 129,00 eiro/mēnesī (ieskaitot PVN).

 

Mēbeļu un biroja tehnikas noma - piedāvājam iespēju nomāt rakstāmgaldus, krēslus, plauktus, skapīšus ar atvilknēm, datortehniku. Cena ir sākot no 8,00 eiro/mēnesī (ieskaitot PVN), cena atkarīga no iznomājamo mēbeļu un datortehnikas komplektācijas apjoma.